Film Yorumu - Meg:Derinlerdeki DehşetFilmin konusu:

Pasifik okyanusunda bir araştırma sırasında ne olduğu belli olmayan bir varlık ekibe saldırır. Bu varlığın daha sonradan nesli tükenmiş olduğu sanılan Megaladon Köpek Balığı olduğu ortaya çıkar. Kurtarma uzmanı dalgıç Jonas Taylor Çinli deniz bilimci Dr. Minway Zhang  tarafından bu iş için işe alınmak istenir. Başta kabul etmez ancak eski karısının su altında mahsur kaldığını öğrenince işi kabul eder. Jonas Taylor önceki dalışlarından birinde bu yaratıkla karşı karşıya gelmiştir. Şimdi tekrar karşılaşmak zorundadır.

Yorum: Sinemada İzlenmez

Film güzel bir film ancak klasik bir köpek balığı filmi tek farkı yapım olarak daha kaliteli ve daha iyi oyuncular. Bir deniz altı araştırması yapılıyor. Köpek balığı saldırıyor başrol köpek balığını yok etmeye çalışıyor. Tek farkı köpek balığının megaladon olması. Efektler güzel. 3D izledim filmi 3d'de güzel bazı objeler yerimden hoplattı :) Su altında köpek balığı sahneleri gerilimli nerden saldıracak ne zaman saldıracak gerginliği :D

Sonuç olarak film güzel ancak sinemada izlemeye değer mi o tartışılır. Bedava biletim vardı menüden kazandığım başkada güzel film yoktu o yüzden gittim izledim. Arkadaşlarla toplu aktivite olarak sinemada izlenebilir ama Bence evden izlenebilir bir film bilet alıp izlemeye değmez.

Imdb Puanı: 6.2

Benim Puanım: 7


Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız.

 

İyi Seyirler!