Marvel Comics en iyi origin filmi Captain Marvel Film YorumuMerhaba arkadaşlar filmden az önce çıktım. Film güzel, biraz eğlenceli, savaş sahneleri, efektileri gayet güzel 3d fazla yok ve var olan yerlerde gözleri yormuyor. Filmin ilk 20 - 25 dakikası normal tempoda sonra hareketleniyor.  Kesinlikle sinema izleyiniz. Öyle sinema çekimi çıkar izlerim diye heba etmeyin. Gidin izleyin.

Konusu: Başlıkta origin(çıkış) hikayesi yazdım ama tam origin olmayan bunu ufak flashback görüntülerle sağlayan bir film. Hafızasını kaybetmiş Carol Danvers'ın dünya'ya düşüşü ve Shield Ajanı Nick Fury ile beraber burada gerçek düşmanını öğrenme hikayesi anlatılıyor. Çok ufakta bir yan hikaye var onu en sonda göreceksiniz :) Önceden Brie Larson hiç olmamış daha böyle seksi bir karakter olsa daha iyi olur diyordum ama Brie Larson'da güzel bir Captain Marvel olmuş. Kedisi ayrı bir güzel gerçi böyle kedi olur mu diceksin :D

Ayrıca bir ek bilgi paylaşayım film Avengers filmine köprü görevinde :)
 

Oyuncular: 

Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law
 

Film 2 saat 4 dakika uzunluğunda. 1 tane Before Credit, 1 tane After Credit sahnesi mevcut. After Credit'i hiç beklemeyin. 1. si zaten çok iyi :)

IMDB Puanı: 6.6. bence 7.5 - 8 arası bir puanı hakediyor bu film